Molnárné Horváth Mária

Molnárné Horváth Mária profil kép

Születésem óta (pár év kivételével) Sopronban élek. A Soproni Fotóklubnak 2002 óta vagyok tagja. Hazai és nemzetközi pályázatokon veszek rész, ahol számos elfogadásom volt. Eddig 24 önálló kiállításom volt (Sopron, Fertő-homok, Csepreg, Ágfalva, Balf, Veszprém, Budapest, Illmitz, Kolozsvár és Nagykanizsa).

Egy kedves barátom mondta rám egyszer, hogy pillanatrögzítő vagyok. Igaza volt. Járok-kelek a világban, s megörökítem a pillanatot. Hérakleitosz szerint ugyanabba a folyóba nem lehet kétszer belelépni, ugyanúgy a pillanat is egyszeri, és megismételhetetlen. Egy tekintet, egy mosoly, egy mozdulat, szomorúság, öröm, a fények játéka mind azt a pillanatot jellemzi, amit akkor és ott megláttam, és rögzítettem. Ezeket az ellesett pillanatokat szeretném megmutatni, amik mellett más elmegy, s ha a képeimen meglátja, rácsodálkozik.