Fotózás az MH 88. Könnyű Vegyes Zászlóaljnál

Több hónapos előkészítő és szervező munka után, második alkalommal volt lehetősége a Soproni Fotóklub néhány tagjának, hogy a szolnoki MH 88. Könnyű Vegyes Zászlóaljnál fotózzon. A fotózáson a zászlóalj tagjait fotózhattuk, akik a város augusztus 20-i vízi parádéjára készültek fel. A hűvös felhős idő ellenére a felkészülést megtartották, a programból csak az ejtőernyős ugrás maradt ki. A felkészülésen részt vettek még az MH 86. Szolnok Helikopter Bázis és az MH 34. Bercsényi László Különleges Műveleti Zászlóalj kijelölt egységei is.
Köszönjük Dr. Lippai Péter ezredes úrnak, hogy lehetőséget adott a gyakorlaton való fotózásra.
Külön köszönettel tartozunk Jónás Anita szakaszvezetőnek és Dósa Eszter őrmesternek a fotózás szervezésért.