Simon Jóljárt István

Simon Jóljárt István profil kép

1975 -ben születtem Szegeden a napfény városában. A fotózással már gyerekkoromban megismerkedtem, ekkor még filmre lőttem a képeket és inkább csak érdekes próbálkozások voltak.Komolyabb tudásra ekkor még nem tettem szert.2013-tól Sopronban élek, ahol beszereztem az első tükörreflexest, amit a páromnak szántam ajándékba. A gép egyre többet volt azén kezemben és újra felfedeztem magamnak a fényképezés örömeit.A digitális technika mellett újra fotózok filmre is.Először emlékfotózásnak indult, majd egyre jobban kezdtek érdekelni a művészi irányzatok.2016-tól vagyok a Soproni fotóklub tagja, ahol nagyszerű fotóművészektől és szakemberektől tanulhatok.Még fiatal feltörekvő fotós vagyok,éppen ezért az önképzést és az útkeresést tartom fontosnak.Kedvenc témáim a portréa minimál és streetfotó.

Portfóló képek