Hauszner Sándor

Hauszner Sándor profil kép

1932-ben születtem Győrött. Diákkorom óta érdekel a fotó. Amit azóta a fényképezésről tudok autodidakta módon sajátítottam el, első sorban könyvekből és albumok forgatásából.  Nyugdíjasként 1993-tól tagja lettem a Győri Fotóklubnak, majd a Soproni Fotóklubnak is. A Soproni Fotóklub 90 éves fennállására rendezett Országos Fotószalonon egyik alkotásom különdíjat kapott és további kettő került még kiállításra. Ettől fogva rendszeresen részt vettem országos pályázatokon, ahol különböző díjakat és helyezéseket értem el. Néhány képemet külföldön is elfogadták (Németország, Ausztria). 2001 nyarán megkaptam az E-MAFOSZ diplomás fotóművész címet. Legkedvesebb témaköreim a tájfényképezés, épület-, városfotó (főleg felülnézetek) és a természetfotó makróban, bár más ágazatokkal is próbálkoztam már.2017 januárjától kezdtem ismerkedni a digitális fotózással.