Bors Gergely

Bors Gergely profil kép

1981-ben születtem Sopronban. A fotózással először 2005-ben kerültem kapcsolatba, első digitális gépem vásárlásakor. Azóta folyamatosan fejlesztem magam, hogy a lehet ő legjobb minőségben tudjam visszaadni mindazon motívumokat, szépségeket, hangulatot, melyek valamiért felkeltették figyelmem, megragadtak bennem. 2013 óta vagyok a Soproni Fotóklub tagja. A klubhoz való csatlakozásomtól számos hazai ésnemzetközi fotópályázaton szerepeltek sikerrel alkotásaim, 2016-bal ezzel kiérdemeltem a FIAP művésze (AFIAP) minősítést. Minden témát szívesen megörökítek, igyekszem a lehető legtöbbet megtudni,megtanulni a különböző témák fotózásának mikéntjéről, legközelebb jelenleg a természetfotózás áll hozzám.