Németh Elemér

Németh Elemér profil kép

Vonzódásom a fotózás iránt a gimnáziumi évek folyamán kezdődött, ekkor ismertem meg a filmes világ rejtelmeit.A digitális fényképezéshez 2002-ben kerültem közelebb, hasznosítva az addigi ismereteimet és tapasztalataimat.Úgy gondolom, hogy elhivatottság,fotóismeret és tapasztalat nélkül nehéz a fényeket úgy befogni, ahogy azt az ember szeretné. Én is azon az úton járok, hogy ezekből minél többet magaménak tudhassak.Szívesen fotózok mindent, de az alkalom és lehetőség nagyban befolyásolja fotóim témáit, így gyakran jelenik meg képeimen a tájés természet. Sok más mellett az unokák fotózása is fontos számomra.Képeimmel több alkalommal szereztem különböző elismerést.Babóton születtem, itt is élek, a Soproni Fotóklubnak 2002- óta vagyok tagja,ahol az idősebb generációhoz tartozom.

Portfóló képek