Stinner István

Szomorú szívvel tudatjuk, hogy életének 68-ik évében elhunyt Stinner István fotóstársunk. István lelkes fotóamatőrként került a klubhoz, fontos volt neki a közösségi élet, mi sem bizonyítja ezt jobban, mint hogy a Soproni Autó-Motor Veterán Clubnak is aktív tagja volt. Minden klubos megmozduláson, legyen az kiállítás épitése vagy épp közös fotózás, jelen volt.
A családi életében is épp oly aktív volt mint a klub életében. Büszke nagypapaként mindig szeretettel emlegette unokáit, mutatta képeiket.
Fontos volt számára a zene, folyamatosan kísérte fellépéseire a Soproni Juventus fúvós zenekart.
A gyászoló család fájdalmával mélyen osztozva István fotós társunkat Harkán 2016.12.20-án kísérjük utolsó útjára 15:00 órakor.

Mennyei Fényt István!